Stratejik Düşünce Enstitüsü’nde başlayan “Dijital Yönetim Akademisi”nin ilk eğitimini Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı, Stratejik İletişim Uzmanı Yüksel Serdar Oğuz verdi.

Oğuz, “Yeni Nesil Bilgi Harbi ve Stratejik İletişim” konu başlıklı bir sunum yaptı.

“Dijital Yönetim Akademisi” Hakkında

Ankara Kalkınma Ajansı ve Stratejik Düşünce Enstitüsü arasında 2021 yılı teknik destek kapsamında Dijital Yönetim Akademisi "STK’lar için Dijital Yönetim Programı" protokolü imzalandı.

SDE Başkanı Doç. Dr. Güray Alpar ve Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik Ankara Kalkınma Ajansı’nda bir araya geldi. Dijital Yönetim Akademisi için imzalar atıldı.

Proje dahilinde Ankara Kalkınma Ajansı ve SDE arasında 2021 yılı teknik destek kapsamında yapılan protokolle “Dijital Yönetim Akademisi”nde sosyal kalkınma ve yenilik ekseninde sosyal sorumluluk farkındalığının arttırılması ve teşvik edilmesi amaçlanmıştır.

Bu çerçevede dört haftalık bir süreçte uygulanması planlanan projede SDE çalışanları, stajyerleri ve gönüllüleri belirtilem program çerçevesinde STK’lar için Dijital Yönetim Programına tabi tutulacaktır.